Endüstriyel Güç Çözümleri
ALPHA Technologies Global Site               

Erişim ve Destek: +90 216 370 23 28               
 

Standart Sistemler


Alpha deneyimi 35 yıl sağlanması sağlamlaştırılmış, tam entegre iç ve dış ortam AC ve DC güç çözümleri üzerinde bulunmaktadır.

Standart ve özel sistem entegrasyonu için birden çok seçenek ile, Alpha hemen her güç ve yerinde kurulum senaryosu için ideal bir sistem sağlama yeteneğine sahiptir.
Sistem bileşenlerinin büyük bir seçim ile gelişmiş güç teknolojisi birleştirerek, Alpha ürünleri ile kolayca 10k Amper için optimize edilmiş ve güvenilir sistem çözümleri yapılandırabilirsiniz.

Detaylar »

Kontrol Ve iletişim


Bir Network Operasyon Merkezi'nde SNMP ile uzaktan izlenmekte olan bir kavşak veya doğrultucu fabrikasında günlük çalışma süresi için programlanmış olan bir UPS olsun, Alpha zengin özelliklere sahip kontrol ve iletişim seçenekleri geniş bir yelpazede sunuyor. Endüstri lideri Cordex ™ Kontrol mantığı Cordex ™ kontrol aracılığıyla modüler sistemler arkasındaki istihbarat ve Kesintisiz Güç Kaynakları bizim FXM aile entegre edilmiştir. Alpha denetleyici yazılım gelişmiş özellikleri ve güvenilirlik seçkin bir kombinasyon sunuyor. Akılda son kullanıcı ile geliştirilen, yerel ve uzaktan kumanda arayüzleri açık ve tutarlı kritik bilgi sunmak, bu veri, olay günlüğünü izleme veya hata raporlama olsun.

Detaylar »

Güç Modülleri


Alfa güç modülleri piyasadaki en yenilikçi teknoloji bugün bazı vardır. Birçok seçenek invertörler, redresörler ve DC-DC dönüştürücü modülleri dahil olmak üzere güç çeşitli uygulamalar için kullanılabilir. Çoklu güç boyutları ve gerilim en esnek, kompakt ve uygun maliyetli güç sistemi tasarımı sağlamak için kullanılabilir. Gelişmiş özellikleri, yüksek güvenilirlik ve yüksek verimlilik eşsiz bir karışımı birleştirerek, Alpha güç modülleri kullanıcılar önemli operasyonel ve sermaye tasarrufu sağlar. Yüksek sıcaklık puan tasarımları açık muhafaza çözümleri dahil olmak üzere sert ortamlar için idealdir. Doğrultucular, DC-DC dönüştürücüler ve AIM invertör modülleri sistem kontrol ve izleme için yerel ve uzaktan erişim sağlayan, gelişmiş Cordex ™ CXC kontrolörleri ile sorunsuz çalışacak şekilde tasarlanmıştır.

Detaylar »

Dağıtım ve Transfer


Alfa kesici ve kritik yüklere güç dağıtımı için sigorta panel geniş bir yelpazede sunuyor. Paneller çeşitli boyutlarda, çıkış gerilimleri ve kullanım endüstri standardı kesiciler ve sigortalar mevcuttur. Birden fazla gevşek paneli seçenekleri, mevcut site dağıtım gereksinimleri genişletilmesi ya için ya da özel gereksinimleri için özel güç sistemleri geliştirmek için kullanılabilir. Paneller ön erişim, zemin barlar, entegre şant ve LVD de dahil olmak üzere çeşitli seçenekler mevcuttur. Alfa tek bir raf montaj ünitesinde sistem kontrolü, dağıtım ve akü bağlantılarını, uygun evrensel dağıtım merkezleri çeşitli (UDC) 'ın sağlar. Bir Cordex ™ doğrultucu sistemi ile daha fazla entegrasyonu çok kompakt bir pakette kapsamlı bir güç çözümü oluşturur; kolayca hemen her güç dağıtım ihtiyacına yapılandırılmış.

Detaylar »

Sektörel Çözümler


Sektörler

Telekomünikasyon
Trafik ve Akıllı Ulaşım Sistemleri
Güvenlik ve Kamu Güvenliği
Endüstriyel Güç
Yenilenebilir Enerji
Kablo / Genişbant

Detaylar »

Uygulama Çözümleri


Uygulama tarafında

Smart Grid
DAS Güç - Dağıtılmış Anten Sistemleri
Hat Güç
Otopark Güç Sistemleri
Hizmet Teklifleri
Kırsal bölgeler için güç
Teknik Barınakları
Smart Grid ve Enerji Yönetimi

Detaylar »

TELEKOMÜNİKASYON
DC Güç Çözümleri
Dış Ortam Ups Çözümleri
İç Ortam Ups Çözümleri
Kontrol ve Haberleşme
Aküler
 
SEKTÖREL ÇÖZÜMLER
Telekomünikasyon
Bilişim
Medikal
Endüstriyel
Yenilenebilir Enerji
Trafik Güvenlik
ÜRÜN GRUPLARI
Regülatör
UPS
Redresör
İnvertör
Konvertör
Akü
YENİLENEBİLİR ENERJİ
Rüzgar Enerjisi
Güneş Enerjisi
Hibrit Sistemler
Projelendirme Kurulum
Danışmanlık
 
SERVİS HİZMETLERİ
Teknik Destek
Servis
Tamir Merkezi
Bakım Kurulum
 
 

 © 2013 ALPHA Technologies Turkey